

Méretek 83×68×39 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Műhelyszekrény Più – Keter
| Szélesség: | 68 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Típus | Műhelyszekrény |
|---|---|
| Származási hely | IT |
| Anyag | Műanyag |
| Forma | Szögletes |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Súly | 5.32 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Polcokkal |
| Szerkezet anyaga | Műanyag |
| Szín | Sötétszürke |
| Gyártó | Keter |

185×90×40 cm
Raktáron
185×90×40 cm
Raktáron
185×92×50 cm, átmérő
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
Fali
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
22×15 cm
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron