






Méretek 195×50×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A LANA bútorkollekció ideális választás mindazok számára, akik az egyszerűséget és a minimalizmust keresik a lakásuk berendezésekor. A loft stílusban készült bútorokat megkülönböztetik a fém lábak és fogantyúk, amelyek tovább fokozzák a bútorok ipari jellegét. Méreteinek köszönhetően a LANA kollekció tökéletes választás a kisebb nappalikba, ahol egy funkcionális és hangulatos tér kialakítását teszi lehetővé. A bútor masszív felépítése hosszú évekre szóló tartósságot biztosít, míg a dizájnos megjelenése magára vonzza a figyelmet és modern jelleget ad a belső térnek.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 195 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Állapot | Új |
| Stílus | Loft |
| Súly csomagolással együtt | 46,5 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

195×50×40 cm, fa, matt

Modern stílusú, fa, matt
Raktáron
195×50×40 cm, fa, matt

Matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, matt
Raktáron
Fa, matt, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
185×90×40 cm, üveg, modern stílusú
Raktáron
102×80×40 cm, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fa, matt, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
156×103×38 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
185×90×40 cm, üveg, modern stílusú
Raktáron
Matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fa, matt
Raktáron
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
102×80×40 cm, üveg, modern stílusú
Raktáron
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×50×35 cm, üveg, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, modern stílusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, modern stílusú