






Méretek 85×150×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A LANA bútorkollekció ideális választás mindazok számára, akik az egyszerűséget és a minimalizmust keresik a lakásuk berendezésekor. A loft stílusban készült bútorokat megkülönböztetik a fém lábak és fogantyúk, amelyek tovább fokozzák a bútorok ipari jellegét. Méreteinek köszönhetően a LANA kollekció tökéletes választás a kisebb nappalikba, ahol egy funkcionális és hangulatos tér kialakítását teszi lehetővé. A bútor masszív felépítése hosszú évekre szóló tartósságot biztosít, míg a dizájnos megjelenése magára vonzza a figyelmet és modern jelleget ad a belső térnek.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Fa mintázat | Diófa |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Szín | Barna |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Állapot | Új |
| Stílus | Loft |
| Súly csomagolással együtt | 56 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

85×100×40 cm, fa, diófa

110×100×40 cm, fa, diófa

85×98×29 cm, fa, rusztikus
Raktáron
85×50×40 cm, fa, diófa

Modern stílusú, sarok, matt
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
75×120×40 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Raktáron
76×76×35 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
75×110×33 cm, fa, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, ipari stílusú, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
75×110×33 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, matt
Raktáron
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
91×80×32 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
85×100×40 cm, tölgyfa, fa

Rusztikus, matt, laminált
Raktáron
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
80×70×30 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
80×70×30 cm, tölgyfa, matt
Raktáron
80×140×43 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
134×80×40 cm, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
110×100×40 cm, tölgyfa, fa

Matt, retró, laminált
Raktáron
91×80×34 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, laminált
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
85×150×40 cm, matt, egyenes

102×80×40 cm, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
121×101×40 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
77×110 cm, bővíthető, kerek

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, fém

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa