




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mentazöld kézi szövésű gyapjú szőnyeg 120x170 cm Emilia Floral – Flair Rugs
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Gyapjú |
| Szín | Kék |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Gyapjú |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.34 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (többszintes) |
| Kollekció | Botanical |
| Minta | Virágos/strukturális |
| Stílus | Bohém/romantikus |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2200 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/kézi szövésű |
| Ápolás | Az egyenletes kopás érdekében időnként el kell forgatni/kémiai tisztítószerek nem használhatók/nedvesen nem tisztítható/professzionális tisztítást igényel/rendszeres porszívózás javasolt/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott/kémiailag nem fehéríthető |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut/poliészter |
| Anyag specifikáció | 100% gyapjú |
| Gyártó | Flair Rugs |

160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
190×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy

160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×280 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Padlószőnyeg, szőtt, poliészter
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

80×200 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, szőtt, virágmintás
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
120×180 cm, kültéri, virágmintás
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
Fali
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
- készletek
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban


Porcelán
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként