Ezek is tetszhetnek
Zuhanyfüggöny 180x180 cm Timeless Stripe – Catherine Lansfield
Méretek 180×180 cm
-7 %4453 Ft4810 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 4453 Ft
- 2026. 03. 19. - 4453 Ft
- 2026. 03. 10. - 4710 Ft
- 2026. 03. 05. - 4453 Ft
- 2026. 02. 11. - 4810 Ft
- 2026. 01. 10. - 4710 Ft
- 2025. 11. 11. - 4450 Ft
- 2025. 11. 07. - 4610 Ft
- 2025. 11. 01. - 4710 Ft
- 2025. 10. 28. - 5239 Ft
- 2025. 10. 25. - 4506 Ft
- 2025. 10. 13. - 5239 Ft
- 2025. 10. 10. - 4506 Ft
- 2025. 10. 07. - 5239 Ft
- 2025. 10. 03. - 4506 Ft
- 2025. 10. 01. - 5239 Ft
- 2025. 09. 26. - 4240 Ft
Termékleírás
Zuhanyfüggöny 180x180 cm Timeless Stripe – Catherine Lansfield
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 180 cm |
Specifikációk
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Súly | 0.17 kg |
| Hosszúság | 180 cm |
| Kollekció | Timeless Stripe |
| Minta | Csíkos |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/szárítógépbe alkalmas |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
37 040 Ft
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
12 860 Ft
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
30 710 Ft33 790 Ft
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
230 150 Ft
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
3590 Ft3949 Ft
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
18 159 Ft
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
6130 Ft6739 Ft
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
13 839 Ft
Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
97 290 Ft
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás




