


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az izzók RGB-funkcióval rendelkeznek. A vezérléshez távirányító jár (a csomag része). A távirányítóval könnyedén be- és kikapcsolhatja az izzókat, szabályozhatja a fényerőt és tetszőleges RGB színt választhat.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Feszültség | 230V |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Stílus | Modern |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | RGB/LED technológia/Távirányító |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 19,2 W |
| Series | GOLDIE Polux |
| Gyártó | Polux |

Modern stílusú
Raktáron
Okos, modern stílusú, meleg fehér
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Okos
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
RaktáronSüllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, felületre szerelhető, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, billenthető, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Okos, rusztikus, ipari stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, felületre szerelhető, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás