





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magas hatásfokú LED fényforrás, kiváló színvisszaadás, erős fényáram, energiatakarékos és környezetbarát. A fény színhőmérséklete állítható a meleg fehértől a hideg fehérig. Az izzó teljes mértékben fényerőszabályozható 10–100% között. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés AigoSmart alkalmazással (iOS és Android esetén). Az okostelefont az izzóval Bluetooth segítségével párosíthatja. Kompatibilis Amazon Alexával és Google Assistanttal.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 6 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A teljes fényáram | 3330 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6,5 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 39 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron

230V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás