




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kék mosható futószőnyeg 80x300 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
| Méret | Darabáru |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Típus | Futó |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliamid |
| Vastagság | 0.5 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 2.28 kg |
| Hosszúság | 300 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
| Felület típusa | Digitális nyomtatás |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | Abstract Colors |
| Minta | Absztrakt |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/csúszásgátló/robotporszívóval tisztítható/mosható |
| Ápolás | Mosógépben mosható/kémiai tisztítószerek nem használhatók/nem dörzsölhető/nem gyűrhető/nem vasalható/rendszeres porszívózás javasolt/kémiailag nem fehéríthető/mosás 30°C-on |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% polyamid |
| Szín | Színes/kék |
| Gyártó | Vitaus |

Kerek, darabonként, - terítők
Raktáron
Kerek, pamut, darabonként
Raktáron
Teflonos, ovális, poliészter
Raktáron
Kerek, darabonként, - terítők
Raktáron
Teflonos, ovális, poliészter
Raktáron
Darabonként, téglalap alakú, - terítők
Raktáron
Teflonos, poliészter, virágos
Raktáron
Teflonos, ovális, virágos
Raktáron
Teflonos, poliészter, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Teflonos, virágos, darabonként
Raktáron
Teflonos, poliészter, virágos
Raktáron
140×220 cm, teflonos, poliészter
Raktáron
Teflonos, poliészter, virágos
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
