









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A 4Home márkánkGrey Petals pamut ágyneműhuzat a hálószobádat hangulatos menedékké varázsolja , ahová minden este örömmel térsz vissza. A szürke alapon finom virágmotívumok bézs és fehér árnyalatokban nyugodt és harmonikus hatást keltenek, mintha alkonyatkor egy virágzó kertre néznéd. A visszafogott színvilág modern eleganciát kölcsönöz a térnek, és egyben olyan nyugodt érzést kelt, amely már az ágyba fekvés pillanatában körülveszi Önt. Az ágynemű könnyen kombinálható semleges és színes kiegészítőkkel egyaránt . Az ágyneműhuzat tapintása gyönyörűen puha, lélegző és kellemesen hűvös nyáron, míg télen melegséget és kényelmet biztosít. A 100% pamut,115 g/m²súlyú anyagának köszönhetően egész éjszaka maximális kényelmet élvezhet. Ez a természetes anyag kíméletes a bőrrel, és az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítványnak köszönhetően biztos lehet benne, hogy ez a termék egészségre ártalmatlan és biztonságos még az érzékeny bőrűek és a gyermekek számára is. A cipzárral ellátott záródás megkönnyíti a mindennapi kezelést, így az ágynemű cseréje gyors és kényelmes. Az ágyneműhuzat könnyen karbantartható – 40 °C-on mosható, szárítóban szárítható és 150 °C-on vasalható. A 160 × 200 cm és70 × 80 cm méretek ideálisak egy standard egyszemélyes ágyhoz. A termék fő előnyei természetes anyag – 100% pamut, puha és lélegző elegáns virágmintás, visszafogott színekben OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány – garantáltan ártalmatlan cipzárral zárható, így könnyen felhúzható 40 °C-on mosható és szárítóban szárítható A csomag tartalma 1× paplanhuzat 160 × 200 cm 1× párnahuzat 70 × 80 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Virágok |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 80 cm |
| A takaró méretei | 160 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Minden rendben.

Mikroszálas, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, cipzáras
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, virágos
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Flanel, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron