Ajánljuk
Wilsondo TEODOR saroktámlás heverő ágyneműtartóval 90x200 - rózsaszín
Méretek 90×200 cm
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 161 090 Ft
- 2025. 09. 18. - 161 090 Ft
Termékleírás
A Teodor ágytámlás heverő tökéletes választás minden lányos gyerekszobába. Elegáns designnal rendelkezik és átgondolt részletekkel, amely tökéletes választás akár a vendégszobába vagy a hálószobába is. A Teodor ágy egy rövidebb és egy hosszabb ágytámlával is rendelkezik, amelyek egyedi karaktert adnak az ágynak, ráadásul még megvédik a falat is a szennyeződéstől, gyermekét pedig a hideg faltól. A praktikus ágyneműtartó pedig helyet biztosít az ágyneműnek, a szezonális ruháknak vagy egyéb dolgoknak, amelyekre nincs minden nap szükség. A matrac a heverő részét képezi, így maximális kényelmet biztosít. A praktikus fogantyúnak köszönhetően, amely középen található, könnyen felnyitható. A 90x200 cm standard méretű fekhely biztosítja a kényelmes pihenést és alvást. Csak ajánlani tudjuk minden hálószobába, gyerekszobába, vendégszobába vagy kamaszok szobájába is. Minőségi anyagokból készült. Az ágy szerkezete és a háttámla tömör fából készült, az ágy pedig forgácslaptból bonell rugókkal és T-30-as habbal. Különleges Trinity szövettel kárpitozott, amelynek köszönhetően biztosítva lesz a hosszú élettartama. A rózsaszín színének köszönhetően lányos gyerekszobákban remekül mutat majd. Az ágy kétoldalas - az ágytámlát jobb és bal oldalra is fel lehet szerelni. A heverő háta nem ugyanolyan szövettel kárpitozott mint a heverő többi része. Az ágy összeszerelése előtt kell eldönteni, hogy az ágytámlát melyik oldalra szeretné felszerelni. Meg kell találni az előfúrt lyukakat, majd át kell lyukasztani a szövetet. PARAMÉTEREK: Méret (SzéxMaxMé): 97 x 77 x 207 cm Magasság a padlótól a matracig : 47 cm Fekhely mérete: 90 x 200 cm Anyaga: tömör fa, forgácslap / Trinity szövet, bonell rugók, T-30 hab Szín: rózsaszín Szállítás módja: lapra szerelt Trinity szövet (velúr) Összetétele: 100 % poliészter Grammsúly: 355 g/m2 A Martindale teszt szerinti ellenálló képessége a kikopással szemben: > 200 000 ciklus Bolyhozódással szembeni ellenálló képessége: 5 – a legmagasabb érték Ellenálló képessége a kifakulással szemben: 5 – a legmagasabb érték
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Tárolóhellyel | Igen |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Szín | Rózsaszín |
| Anyaga | DTD/MDF, Kárpit |
| Kárpitozás | Szövet |
| Stílusa | Modern |
| Ágyneműtartó | Ágyneműtartóval |
| Minta | Minta nélkül |
| Terhelhetőség | 100+ kg |
| Méret | 90x200 |
| Ágyrács | Ágyráccsal |
| Túlméretes | Igen |
| Matrac | Matraccal |
| Ágytámla | Fejvéggel, Oldalsó háttámlával |
| Forma | Sarok |
| Típus | Időseknek, Olcsó |
| Ágy magassága | 41 - 50 cm |
| Gyártó | Wilsondo |











