




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nagyon hatékony LED fényforrás, kiváló színvisszaadás, nagy fényerő, energiatakarékos és környezetbarát. A fény színhőmérséklete meleg fehértől hideg fehérig állítható. Az izzó teljesen fényerőszabályozható 10-100% között. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés a AigoSmart alkalmazással (iOS és Android esetén). Az okostelefont az izzóval Bluetooth-on keresztül párosíthatja. Kompatibilis Amazon Alexával és Google Assistanttel.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/RGB |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14,4 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Fa, rusztikus, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Okos, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, fa, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető
Raktáron
Ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Okos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás