









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri lámpa PIR mozgásérzékelővel. Alkonyati beállítás 3–2000 lx. Érzékelési távolság 4-12 m. Világítási idő 8 mp. – 5 perc. Érzékelési tartomány 120°.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 560 lm |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Series | ARCELO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Zökkenőmentes rendelés és áru kézbesítés is.

230V
Raktáron
Álló, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás


Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, műanyag
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás