






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Beállítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (Android és iOS kompatibilis). RGB funkció – 16 millió szín közül választhat. Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér – 6500K hideg fehér. Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Beállítható időzítés a lámpa be- és kikapcsolásához. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal is. A távirányító nem tartozék, de külön megvásárolható.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16,8 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 200 W |
| Funkció | Bluetooth/RGB/Intelligens megvilágítás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16,8 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16,8 W |
| A teljes fényáram | 2900 lm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Feszültség | 230 V |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Fürdőszoba |
| Series | ROVITO Eglo |
| Gyártó | Eglo |


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron

Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás