




Méretek 135×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Zöld-bézs egyszemélyes gyerek ágyneműhuzat 135x200 cm Fox and Woodland Friends – Catherine Lansfield
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba, Klasszikus |
| Motívum | Állatok |
| Jellemzők | Kétoldalas |
| Származási hely | PK |
| Anyag összetétele és típusa | Polypamut |
| Párnahuzatok száma | 1 |
| Súly | 0.756 kg |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Hosszúság | 200 cm |
| Ágyneműhuzat mérete | 135x200 |
| Párna mérete | 50x75 |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Fox and Woodland Friends |
| Ágyneműhuzat zárása | Gombos |
| Párna zárása | Bújtatós |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Szárítógépbe alkalmas/mosás 40°C-on |
| Anyag specifikáció | 52% Polyester/48% Pamut |
| Szín | Színes/bézs/zöld |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű ágynemű, de az első mosás után kilyukadt.
Színes, szép, minőségi pamut
Kiváló minőség Mint a képen Nagyon elégedett vagyok

Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Mancs őrjárat, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, gombos, flanel
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

Állványok
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron