




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes utcai LED lámpa mozgás- és alkonyatérzékelővel. Az akkumulátor napenergiával töltődik a lámpa tetején elhelyezett napelem segítségével. Tökéletes megoldás behajtók, üdülőterületek, parkok, lakótelepek megvilágítására. Napelemes táplálás - a 12Wp teljesítményű napelem biztosítja az önálló működést. Elem: cserélhető LiFePO4 akkumulátor 2x 32650 3,2V 10000 mAh.A lámpa távirányítóval fényerőszabályozható. Színhőmérséklet: 6500K.Érzékelő hatótávolsága: 6 m. Érzékelési szög: 90°. Töltési idő: 6-8 óra közvetlen napfényen.Az akkumulátor üzemideje: 11-13 óra. Ajánlott telepítési magasság: 3-4 m. Távirányító a csomag része.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Utcai világítás/Napelemes fali lámpa/LED Reflektor |
| Stílus | Egyéb |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A teljes fényáram | 850 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Sugárzási szög | 140 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 2000 ON/OFF |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Elem élettartam | 13 h |
| Feszültség | 3,2 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Series | SOLAR Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron


Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron


Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás