




Méretek 135×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fehér egyszemélyes krepp ágyneműhuzat 135x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Anyag | Krepp |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Típus | Egyszemélyes |
| Jellemzők | Vasalásmentes |
| Származási hely | PK |
| Anyag összetétele és típusa | Krepp |
| Párnahuzatok száma | 1 |
| Súly | 0 kg |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Hosszúság | 200 cm |
| Ágyneműhuzat mérete | 135x200 |
| Párna mérete | 50x75 |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Seersucker Frill |
| Ágyneműhuzat zárása | Gombos |
| Párna zárása | Bújtatós |
| Minta | Egyszínű/strukturális |
| Stílus | Romantikus |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Szárítógépbe alkalmas/kémiailag nem fehéríthető/mosás 40°C-on/mosógépben mosható |
| Anyag specifikáció | 55% pamut/45% poliészter |
| Gyártó | Catherine Lansfield |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Üveg, karácsonyfadíszek

Állványok
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron