Ajánljuk
Nappali fal Dual B (fekete + artisan tölgy). Akció -21%. 1124923
Méretek 50×200×35 cm
160 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 160 900 Ft
- 2025. 11. 23. - 160 900 Ft
- 2025. 10. 29. - 169 900 Ft
- 2025. 10. 10. - 160 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 169 900 Ft
Termékleírás
A nappali fal stílusos és funkcionális megoldás a lakótér rendezésére. Egyszerű, minimalista kialakítását a természetes tölgyfa és a matt fekete divatos színkombinációja hangsúlyozza. A szett két TV-szekrényt tartalmaz panelekkel és egy függesztett polccal. A kollekció TV-szekrénye kétszintes egység nyitott polcokkal és zárható rekesszel. A szekrényt egy alacsony, a padlóra helyezett panel egészíti ki. Ez kiegészítő tárolóhelyként használható dekorációk, könyvek, képkeretek vagy akár elektronikai eszközök számára.
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 50 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Fal |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Könyvespolccal | Igen |
| Szekrénnyel | Igen |
| Abs él: | Igen, 0,5 cm |
| Lábak: | Nem |
| Fogantyúk: | Nem |
| Világítás | Világítás nélkül |
| Típus | Modern |
| Hosszúság | 35 cm |
| Tömeg | 70 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva




