Ajánljuk
Gyerek mennyezeti lámpa Menenko 2 (többszínű). Akció -22%. 1124217
10 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 10 900 Ft
- 2025. 11. 24. - 10 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 11 900 Ft
Termékleírás
Lámpabúra átmérője: 30 cm, Lámpabúra magassága: 20 cm, Teljes magasság: 70 cm
Specifikációk
| Típus | Csillárok és mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Teljes magasság: | 70 cm |
| Árnyékoló anyaga: | Szövet |
| Izzó típusa: | E27, Max. 40W |
| Feszültség: | 220-240 V |
| Hosszúság | 30 cm |
| Tömeg | 0.74 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva































