Ajánljuk
Egyszemélyes ágy 120cm Kiskapu (világosszürke). 1123221
Méretek 106×120×208 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 231 900 Ft
- 2025. 11. 24. - 231 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 243 900 Ft
Termékleírás
Az egyszemélyes ágy ideális választás azok számára, akik kényelmet és stílust keresnek. Az egyszemélyes Neresko Mini kontinentális ágy jól szolgálhat gyermek- vagy diákszobában. Kényelmes teret kínál a mindennapi pihenéshez. Hasznos elem, amely mindenképpen felkelti a figyelmet, a kárpitozott fejtámla. Növeli a hálószobai ágy funkcionalitását és érdekes dizájnelemet ad hozzá. A Neresko Mini ifjúsági ágy nagy tárolóhellyel és kényelmes, nagy rugalmasságú habból és Bonnell rugókból készült matraccal rendelkezik. A matrac huzattal kombinálva ergonómikus zónát hoznak létre, amely nyugodt és egészséges alvást biztosít. Elérhető méretek: 80: hossz: 208 cm, szélesség: 82 cm, magasság: 103 cm, alvófelület: 80 x 200 cm, konténer méretei: hossz: 197 cm, szélesség: 77 cm, magasság: 25 cm, 90: hossz: 208 cm, szélesség: 92 cm, magasság: 103 cm, alvófelület: 90 x 200 cm, konténer méretei: hosszúság: 197 cm, szélesség: 87 cm, magasság 25 cm, 100: hosszúság: 208 cm, szélesség: 102 cm, magasság: 103 cm, alvófelület: 100 x 200 cm, konténer méretei: hosszúság: 197 cm, szélesség: 97 cm, magasság: 25 cm Kivitel: tároló: 16 mm vastag laminált lemez + 6 cm vastag fa, háttámla: 16 mm vastag nyers lemez + nagy rugalmasságú T25 hab, ágynemű tárolóval rendelkezik - rugókkal emelhető, ami nagyon megkönnyíti a kezelést, fő matrac: bonell típusú rugók + nagy teherbírású T30 hab, a fő matrac keménységi foka (az ágy középső rétege): H3 - közepesen kemény, a legfelső réteg - felső matrac (Mandula topper): közepesen kemény, vastagsága kb. 2,5 cm, steppelt huzat, a topper a legmagasabb minőségű hipoallergén anyagokból készült: antibakteriális és gombaellenes poliészter szövet, súlya 200 g/m², 20 mm PU hab: nagy sűrűséggel, megfelelő keménységgel és rugalmassággal, alacsony deformálódási hajlammal, nagy kényelemmel, 100 g/m² sűrűségű, nagyon puha poliészter szálas gyapjúval, 35 g/m² súlyú, kiváló minőségű nem szőtt textíliából készült polárral, 82 g/m² súlyú poliészter mikroszál: lélegző, magas nedvszívó képességű, antiallergikus, por- és atkák elleni védelem, a matracvédő 4 rögzítő gumiszalaggal rendelkezik, amelyek megakadályozzák a matrac elmozdulását, szegély: szegélyezett szalaggal, kétoldalas – mindkét oldala használható felületet biztosít, ajánlott a matracot 2-3 havonta megfordítani, 30 °C-on mosható lábak: műanyag, az ágy nem szabadon álló Garancia: 24 hónap
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 208 cm |
| Magasság: | 106 cm |
Specifikációk
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Paraméter | 200 x 120 cm |
| Típus | Franciaágyak, Kárpitozott |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal és matraccal |
| Hosszúság | 208 cm |
| Gyártó | Mirjan |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva





























