Ajánljuk
Kanapé Mayer (menta). 1122613
Méretek 93×235×145 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 288 900 Ft
- 2025. 11. 24. - 288 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 303 900 Ft
Termékleírás
A tükörrel ellátott szekrény ideális választás azok számára, akik kényelmet és stílust keresnek. A Sahara 200 III tükörrel ellátott szekrény olyan bútor, amely a legigényesebb felhasználókat is kielégíti. A megfelelő méretek, a átgondolt forma és a tolóajtók garantálják a mindennapi használat során való elégedettséget. A szekrény egyik oldala tükörrel díszített, amely kiemeli a modern, skandináv és ipari stílusban berendezett belső tér minőségét. A bútor belsejében elrendezett polcok nemcsak a ruhák tárolását segítik elő, hanem könnyedén elhelyezhetők rajtuk cipősdobozok, bőröndök és akár pótágyneműk is. A tolószekrény tükörrel szilárd alkatrészekből készül, hogy hosszú ideig élvezhesse a bútorok tartósságát és megbízhatóságát. A ajtók szélei alumínium fogantyúkkal vannak ellátva, amelyek megakadályozzák az ajtók meggörbülését. Méretek: szélesség: 200 cm, magasság: 200 cm, mélység: 62 cm Kivitel: 16 mm-es laminált forgácslap, PVC-vel borított élek, tolóajtó-rendszer – alumínium csapágyak, az ajtók élei alumínium fogantyúkkal vannak ellátva, amelyek megakadályozzák az ajtók meggörbülését, kiváló minőségű szerelvények, bár és polcok belül, egy elülső - 16 mm-es lemez, a másik - 3 mm vastag tükör, amely 12 mm-es lemezre van ragasztva (a lemez, amelyre a tükör van ragasztva, nem egyezik a szekrény színével), LED-es világítás kiegészítő lehetőségként (az RGB változatban a csomag része a távirányító) Garancia: 24 hónap
Méretek
| Szélesség: | 235 cm |
|---|---|
| Mélység: | 145 cm |
| Magasság: | 93 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Hosszúság: | 13,5 cm |
| Ülés: | Hab T25 |
| Alak | Sarok |
| Anyag | Textil |
| Lebomlás | Széthúzható |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Oldal | Balos |
| Hosszúság | 145 cm |
| Tömeg | 98.5 kg |
| Gyártó | Mirjan |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva







