Ajánljuk
Egyszemélyes ágy 100cm Rivaldi 3 (fehér + szürke). 1122313
Méretek 115×100×208 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 271 900 Ft
- 2025. 11. 24. - 271 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 286 900 Ft
Termékleírás
A kontinentális ágy ideális választás azok számára, akik kényelmet és stílust keresnek. A kárpitozott ágyak a jelenlegi és a következő szezonok slágerei. Ezzel a szoba hangulatosabbá válik. A kárpitozott ágyak egyik példája a Borneo 4 modell, amelynek kontinentális szerkezete három elemből áll. Az első réteg egy doboz, amelybe például pótágyneműt lehet tárolni. A doboz a ágy mindkét oldalán található. A középső részben található a fő matrac, amely zsebrugós rugós rendszerrel és rugalmas habbal van ellátva. A fő matrac felelős a test megfelelő támasztásáért. Az ágy felső rétegét egy topper alkotja, amelynek feladata a kényelmes és pihentető alvás biztosítása. A Borneo 4 kontinentális ágy emellett díszes fejtámlával rendelkezik, amely tökéletes faldekorációként szolgál. Elérhető méretek: 120: hossz: 208 cm, szélesség: 124 cm, magasság: 103 cm, alvófelület: 120 x 200 cm, egy tárolóhely méretei (az ágy két tárolóhellyel rendelkezik): hossz: 197 cm, szélesség: 57 cm, magasság 25 cm, 140: hosszúság: 208 cm, szélesség: 144 cm, magasság: 103 cm, alvófelület: 140 x 200 cm, egy tárolóhely méretei (az ágy két tárolóhellyel rendelkezik): hosszúság: 197 cm, szélesség: 67 cm, magasság 25 cm, 160: hosszúság: 208 cm, szélesség: 164 cm, magasság: 103 cm, alvófelület: 160 x 200 cm, egy tárolóhely méretei (az ágy két tárolóhellyel rendelkezik): hosszúság: 197 cm, szélesség: 77 cm, magasság 25 cm, 180: hosszúság: 208 cm, szélesség: 184 cm, magasság: 103 cm, alvófelület: 180 x 200 cm, egy tárolóhely méretei (az ágy két tárolóhellyel rendelkezik): hosszúság: 197 cm, szélesség: 87 cm, magasság 25 cm, 200: hosszúság: 208 cm, szélesség: 204 cm, magasság: 103 cm, alvófelület: 200 x 200 cm, egy tárolóhely méretei (az ágy két tárolóhellyel rendelkezik): hosszúság: 197 cm, szélesség: 97 cm, magasság 25 cm Kivitel: felső rész - Topper (felületi matrac), betét: hab - 3 cm vastag, rendkívül rugalmas, ruganyos és visszapattanó, valamint légáteresztő hab, steppelt huzat - C alakú cipzár, a Topper magassága kb. 5 cm , tárolórekesz anyaga: laminált lemez + fa, az ágy nem önálló, a háttámla szilárdabb fibretex borítással van kárpitozva, két tárolóhellyel rendelkezik - az ágy két tárolóhellyel rendelkezik, standard módon az ágy mindkét oldalán, mindkét rész rugókkal emelhető, így a kezelése nagyon egyszerű és könnyű, bonell rugókkal rendelkezik, a fő matrac közepesen kemény, a fő matrac keménysége (az ágy középső rétege): H2 / H3, nagy rugalmasságú T30 hab (rendkívüli rugalmassággal, rugalmassággal és visszapattanással, valamint légáteresztő képességgel rendelkezik) Garancia: 24 hónap
Méretek
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 208 cm |
| Magasság: | 115 cm |
Specifikációk
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Paraméter | Egyéb méretű |
| Típus | Egyszemélyes, Kontinentális |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal és matraccal |
| Hosszúság | 208 cm |
| Tömeg | 96 kg |
| Gyártó | Mirjan |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva




































