


Méretek 210×300×59 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a modern nappali fal elegáns barna színben ideális választás minden stílusos otthonba. Ez a fal kiváló minőségű MDF anyagból készült, amely tartósságot és stabilitást biztosít. 300 cm szélességével bőséges tárolóhelyet biztosít minden igényhez, míg a modern dizájn kifinomult megjelenést kölcsönöz a belső térnek. A szétszerelt kialakításnak köszönhetően az összeszerelés egyszerű és gyors. A nappali fala praktikus polcokat és szekrényeket tartalmaz, amelyek nemcsak funkcionálisak, hanem esztétikusak is. Ez a bútor tökéletes választás egy hangulatos és rendezett élettér kialakításához.
| Szélesség: | 300 cm |
|---|---|
| Mélység: | 59 cm |
| Magasság: | 210 cm |
| Elhelyezés | Fal |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Könyvespolccal | Igen |
| Szekrénnyel | Igen |
| Lapraszerelt | Ano |
| Csomag 3 (cm): | 95x95x125 |
| Helyiség | Nappali |
| Csomag 2 (cm): | 215x96x8 |
| Deszka anyaga | MDF |
| Materiál | MDF |
| Csomag 1 (cm): | 125x965x85 |
| Magasság (cm) | 210 |
| Elsődleges szín | Barna |
| Csomag 4 (cm): | 221x655x105 |
| Szélesség (cm) | 300 |
| Mélység (cm) | 59 |
| Világítás | Világítás nélkül |
| Típus | Modern |
| Hosszúság | 59 cm |
| Tömeg | 186 kg |
| Gyártó | Zondo |

Falra szerelhető, modern stílusú, matt
Raktáron
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
Raktáron
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva