Ezek is tetszhetnek
Khaki fém ülőke Pelican – Unique Furniture
Méretek 48 cm, ⌀ 44 cm
-6 %20 817 Ft22 040 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 20 817 Ft
- 2026. 03. 19. - 20 817 Ft
- 2026. 03. 17. - 22 030 Ft
- 2026. 03. 10. - 22 040 Ft
- 2026. 02. 20. - 20 817 Ft
- 2026. 02. 16. - 24 490 Ft
- 2026. 02. 14. - 20 817 Ft
- 2026. 02. 12. - 24 490 Ft
- 2026. 01. 23. - 20 817 Ft
- 2026. 01. 16. - 21 306 Ft
- 2025. 12. 05. - 20 817 Ft
- 2025. 11. 28. - 19 592 Ft
- 2025. 11. 23. - 20 817 Ft
- 2025. 11. 11. - 20 810 Ft
- 2025. 11. 07. - 21 240 Ft
- 2025. 11. 05. - 21 730 Ft
- 2025. 10. 28. - 24 490 Ft
- 2025. 10. 25. - 21 061 Ft
- 2025. 10. 13. - 24 490 Ft
- 2025. 10. 10. - 21 061 Ft
- 2025. 10. 07. - 24 490 Ft
- 2025. 10. 03. - 21 061 Ft
- 2025. 10. 01. - 24 490 Ft
- 2025. 09. 21. - 22 040 Ft
- 2025. 09. 16. - 24 490 Ft
- 2025. 09. 12. - 21 061 Ft
- 2025. 09. 05. - 24 490 Ft
Termékleírás
Khaki fém ülőke Pelican – Unique Furniture
Méretek
| Magasság: | 48 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 44 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Típus | Kárpitozott |
| Lábak magassága | 48 cm |
| Terhelhetőség | 110 kg |
| Súly | 2.65 kg |
| Jellemzők | Rakásolható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC 100% |
| Kollekció | Pelican |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Modern/skandináv |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Zöld |
| Lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Furnér |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 50000 martindale |
| Kárpitozás anyaga | Poliészter |
| Gyártó | Unique Furniture |
Ajánljuk

26 409 Ft
Badia teakfa ülőke 4 lábbal, ø 30 cm - House Nordic
45 cm, ⌀ 30 cm, fa, teakfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
17 800 Ft23 800 Ft
VASAGLE sminkszék, bárszék, magasságállítható, 360°-ban forgatható, krémfehér
Modern stílusú
Kiszállítás 2 nap múlva
17 900 Ft
VASHOME szépségszalonbeli szék, fodrász szék kerekekkel, fekete
Fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
37 040 Ft
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
12 860 Ft
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
30 710 Ft33 790 Ft
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
3590 Ft3949 Ft
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230 150 Ft
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
18 159 Ft
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
6130 Ft6739 Ft
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
13 839 Ft
Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú













































