





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED spotlámpa. Az IP44 védettségi fokozatnak köszönhetően akár magasabb páratartalmú helyiségekbe is alkalmas. A csomag tartalmazza a cserélhető fényforrást. Az izzó teljes mértékben dimmelhető 10–100%-os tartományban. A fény színe melegtől a hideg fehérig állítható. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (iOS és Android). Az okostelefont a lámpával Bluetooth és Wi-Fi segítségével párosíthatja. Kompatibilis az Amazon Alexával és a Google Assistanttal.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/RGB/LED technológia |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Típus | Spotlámpa |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14,4 W |
| Series | TURYN Polux |
| Gyártó | Polux |

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
IP44
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás