Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe
17 010 Ft-tól2 webáruházban
HOME szőnyeg, 120 x 170 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürkeHOME szőnyeg, 120 x 170 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürkeHOME szőnyeg, 120 x 170 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürkeHOME szőnyeg, 120 x 170 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürkeHOME szőnyeg, 120 x 170 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürkeHOME szőnyeg, 120 x 170 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürkeHOME szőnyeg, 120 x 170 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürke

HOME szőnyeg, 120 x 170 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürke

17 010 Ft-tól2 webáruházban

Válogatott ajánlatok

Válassz 2 üzlet közül 17 010 Ft és 18 900 Ft közötti árkategóriában:

Raktáron30 napos termékvisszaküldés
18 900 Ft
Vezess a webáruházba

vasbutor.hu

Szállítás 1990 Ft-tólKiszállítás 2 nap múlva30 napos termékvisszaküldés
Előző árak
  • 2026. 05. 20. - 16 945 Ft
  • 2025. 12. 02. - 16 945 Ft
  • 2026. 05. 20. - 14 990 Ft
  • 2025. 12. 02. - 14 990 Ft

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik

Termékleírás

HOME szőnyeg, 120 x 170 cm, hálószobai szőnyeg, csúszásmentes szőnyeg, hagyományos vintage stílusú, lakásdekoráció, nappaliba, konyhába, étkezőbe, gépben mosható, galambszürke【PUHA PÁRNÁZÁS】Élvezze a 700 g/㎡ poliészter szálak és a 200 g/㎡ filc közbélés luxus érzetét, amely kivételes puha párnázottságot biztosít az ágyból való első lépéshez vagy a kényelmes pihenéshez.【VINTAGE BÁJ】Élje át a kortalan elegancia és a modern kényelem egyedülálló keverékét ezzel a szőnyeggel. A részletes minták és gazdag színek meleg, hívogató légkört teremtenek, nosztalgikus bájjal alakítva át bármely helyiséget.【TARTÓS ÉS MOSÓGÉPBEN MOSHATÓ】Prémium anyagokból készült, ez a mosógépben mosható szőnyeg hosszabb használatot is kibír. Meglepően megtartja puha textúráját még többszöri mosás után is, folyamatos kényelmet biztosítva idővel.【CSÚSZÁSMENTES ÉS SOKOLDALÚ】A szőnyeg hátoldala TPR anyagot használ a kiváló csúszásmentes teljesítmény érdekében, így tökéletesen alkalmas különböző padlótípusokra, beleértve a keményfát, csempéket és más felületeket.【KÖNNYŰ SZÁLLÍTÁS ÉS TÁROLÁS】A nappali szőnyeg összehajtható, így könnyű tárolást és szállítást tesz lehetővé. Akár tisztításra mozgatja, akár a szobáját szeretné felfrissíteni, az összehajtható kialakítás nagy kényelmet kínál. Specifikációk:Szín: GalambszürkeAnyag: 700 g/㎡ poliészter (±15 g/㎡), 200 g/㎡ filc (±5 g/㎡), 650 g/㎡ TPR (termoplasztikus gumi) (±10 g/㎡)Termék mérete:Hossz: 170 cmSzélesség: 120 cm Termék súlya: 3,4 kg Csomag tartalma:1 x szőnye...

Hasonló termékek

Vintage stílusú, gépben mosható szőnyeg 120 x 170, aqua blue
18 500 Ft

Padlószőnyeg, szőtt, poliészter

Elérhető 2 webáruházban

Raktáron
Futószőnyeg 80x240 cm Orient Strozzi – Hanse Home
21 779 Ft

Futószőnyeg 80x240 cm Orient Strozzi – Hanse Home

80×240 cm, futószőnyeg, beltéri

Raktáron
Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
Korlátozott ajánlat-35 %
33 400 Ft51 390 Ft

Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal

160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
Korlátozott ajánlat-35 %
18 120 Ft27 879 Ft

Parma Garro szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal

120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Raktáron
Téglavörös szőnyeg 160x230 cm Parma – Universal
-35 %
40 810 Ft62 790 Ft

Téglavörös szőnyeg 160x230 cm Parma – Universal

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Raktáron
Raz szőnyeg
-20 %
55 760 Ft69 700 Ft

Raz szőnyeg

Beltéri, téglalap alakú

Elérhető 3 webáruházban

Raktáron
Szőnyeg 200x290 cm Class – Universal
Korlátozott ajánlat-35 %
36 060 Ft55 490 Ft

Szőnyeg 200x290 cm Class – Universal

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Raktáron
Bid szőnyeg
-20 %
126 320 Ft157 900 Ft

Bid szőnyeg

Beltéri, téglalap alakú

Raktáron
Világoskék kültéri szőnyeg 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
-10 %
27 820 Ft30 849 Ft

Világoskék kültéri szőnyeg 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch

120×180 cm, modern stílusú, hosszú / shaggy

Elérhető 2 webáruházban

Raktáron
Cana futószőnyeg
53 100 Ft

Cana futószőnyeg

Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető

Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal
-35 %
19 760 Ft30 409 Ft

Kék-bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal

134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás

Raktáron
Narancssárga-bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna Rust – Universal
Korlátozott ajánlat-24 %
30 260 Ft39 584 Ft

160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

Bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal
Korlátozott ajánlat-35 %
19 760 Ft30 409 Ft

Bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal

134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás

Raktáron
Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
-14 %
58 380 Ft67 890 Ft

160×230 cm, virágmintás, beltéri

RaktáronIngyenes szállítás
Világos rózsaszín kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
114 100 Ft

160×230 cm, gyapjú, szőtt

RaktáronIngyenes szállítás
Elefántcsont színű szőnyeg 192x290 cm Springs – Universal
Korlátozott ajánlat-35 %
39 770 Ft61 190 Ft

Elefántcsont színű szőnyeg 192x290 cm Springs – Universal

192×290 cm, poliészter, beltéri

Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
Korlátozott ajánlat-24 %
35 540 Ft46 487 Ft

160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes

Rugged szőnyeg
-20 %
118 880 Ft148 600 Ft

Rugged szőnyeg

Beltéri, téglalap alakú

Raktáron
Ian kézzel szövött szőnyeg
-20 %
131 600 Ft164 500 Ft

Ian kézzel szövött szőnyeg

Gyapjú, pamut, szőtt

Raktáron
Anouk Abstract szőnyeg, 140 x 200 cm - Universal
Korlátozott ajánlat-24 %
27 630 Ft36 141 Ft

Anouk Abstract szőnyeg, 140 x 200 cm - Universal

140×200 cm, absztrakt mintás, beltéri

Raktáron
Bézs kerek szőnyeg ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
Korlátozott ajánlat-29 %
29 120 Ft41 090 Ft

Bézs kerek szőnyeg ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets

⌀ 160 cm, kerek, beltéri

Raktáron
Parma Wave szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
Korlátozott ajánlat-35 %
30 380 Ft46 749 Ft

Parma Wave szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal

160×230 cm, juta, absztrakt mintás

Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Antalia – Universal
Korlátozott ajánlat-35 %
40 220 Ft61 890 Ft

Szőnyeg 160x230 cm Antalia – Universal

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Raktáron
Lotus szőnyeg zöld 1520-310
5098 Ft

Lotus szőnyeg zöld 1520-310

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

StartDecor szőnyeg 551-100 O
9707 Ft

StartDecor szőnyeg 551-100 O

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Saigon szőnyeg
-20 %
141 200 Ft176 500 Ft

Saigon szőnyeg

Kézzel szőtt, beltéri, darabonként rendelhető

Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 200x280 cm Terrain – Hanse Home
46 260 Ft

Kék-bézs szőnyeg 200x280 cm Terrain – Hanse Home

200×280 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Raktáron
Lotus szőnyeg 551-100
5333 Ft

Lotus szőnyeg 551-100

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Rugged szőnyeg
-20 %
118 880 Ft148 600 Ft

Rugged szőnyeg

Beltéri, téglalap alakú

Raktáron
HOMCOM 230 x 160 cm-es Nappali Szőnyeg, Rövid Szálú, Mosógépben Mosható, Hipoallergén, Nappaliba, Hálószobába, Irodába, Sárga | Aosom
-9 %
33 207 Ft36 571 Ft

Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető

Raktáron
Parma Mismo szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
Korlátozott ajánlat-35 %
20 640 Ft31 769 Ft

Parma Mismo szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal

120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri

Raktáron
Lambskin báránybőr szőnyeg - 50x85 cm, Szürke
-9 %
17 900 Ft19 700 Ft

Lambskin báránybőr szőnyeg - 50x85 cm, Szürke

Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú

Elérhető 2 webáruházban

Raktáron

A(z) TUTI Home webáruház legjobb termékei

Cipőtároló pad, párnázott ülőfelülettel, 104 x 30 x 48 cm, tölgy színű
24 200 Ft

Paddal, polcos, tölgyfa

Elérhető 5 webáruházban

Raktáron
Összecsukható vászon puff tárolóval, sötétszürke, 38x38x40 cm
10 800 Ft

Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott

Elérhető 3 webáruházban

Raktáron
Összecsukható vászon puff tárolóval, sötétszürke, 76 x38 x40 cm
18 500 Ft

Elérhető 4 webáruházban

Raktáron
Ruhás szekrény hét fiókkal 98x85x28,5 cm, rusztikus barna-fekete
37 500 Ft

85×98×29 cm, fa, rusztikus

Raktáron
Cipőtároló pad, párnázott ülőfelülettel, 80x30 x44 cm, rusztikus barna
22 900 Ft

Rusztikus, fa, tárolóhellyel

Elérhető 2 webáruházban

Raktáron
Dohányzóasztalok, 2 oldalsó asztal, robusztus acél váz, barna-fekete
19 900 Ft

Kerek, rusztikus, fém

Elérhető 4 webáruházban

Raktáron
Fali tükrös fürdőszoba szekrény 2 ajtóval, fehér, 56x13x58 cm
-9 %
14 100 Ft15 500 Ft