








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Matt fehér acél pedálos szemetes 5 l Collungo – Wenko
| Szélesség: | 29 cm |
|---|---|
| Mélység: | 14 cm |
| Magasság: | 28 cm |
| Típus | Pedálos, Fedővel |
|---|---|
| Kivehető tartály | Igen |
| Származási hely | CN |
| Egyéb anyagok | Műanyag |
| Specifikus anyag | Acél |
| Anyag | Fém |
| Súly | 1.08 kg |
| Hosszúság | 14 cm |
| Térfogat | 5 l |
| Kollekció | Collungo |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Szín | Matt fehér |
| Gyártó | Wenko |

Pedálos
Raktáron
Fedővel
RaktáronIngyenes szállítás
29×26 cm, ⌀ 22 cm, fedővel
Elérhető 2 webáruházban

25 cm, ⌀ 17 cm, pedálos, fedővel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
25×17×22 cm
Raktáron
46×36×20 cm, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Pedálos
Raktáron
Pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
25 cm, ⌀ 18 cm, fedővel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fedővel
Raktáron
25×17×17 cm, fedővel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
300×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Kávés, - készletek
Raktáron