Ajánljuk
Bézs-natúr színű műrattan kerti kanapé Xoriguer – Kave Home
585 081 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 585 081 Ft
- 2026. 02. 20. - 585 081 Ft
- 2026. 02. 16. - 688 330 Ft
- 2026. 02. 14. - 585 081 Ft
- 2026. 02. 12. - 688 330 Ft
- 2026. 01. 23. - 560 142 Ft
- 2026. 01. 16. - 573 321 Ft
- 2025. 12. 05. - 560 142 Ft
- 2025. 12. 01. - 527 192 Ft
- 2025. 11. 18. - 593 090 Ft
- 2025. 11. 14. - 560 142 Ft
- 2025. 11. 11. - 675 740 Ft
- 2025. 11. 07. - 715 491 Ft
- 2025. 10. 13. - 794 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 683 691 Ft
- 2025. 08. 29. - 794 990 Ft
- 2025. 08. 24. - 683 691 Ft
- 2025. 08. 22. - 794 990 Ft
- 2025. 08. 15. - 683 691 Ft
- 2025. 08. 13. - 794 990 Ft
Termékleírás
Bézs-natúr színű műrattan kerti kanapé Xoriguer – Kave Home
Specifikációk
| Származási hely | VN |
|---|---|
| Karfa magassága | 69 cm |
| Háttámla magassága | 39 cm |
| Ülésmélység | 54 cm |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Súly | 43 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC 100% |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Elhelyezés | Fedett kültér |
| Kollekció | Xoriguer |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör eukaliptusz |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Konstrukció anyaga | Alumínium/mesterséges rattan/tömör eukaliptusz |
| Anyag | Műrattan/tömörfa |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Kárpitozás anyaga | Poliészter |
| Szín | Natúr színű/bézs |
| Gyártó | Kave Home |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
16 199 Ft
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, modern stílusú, sarok

17 279 Ft
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
226 190 Ft
Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron








