Ajánljuk
Solight WO8019 - LED Dimmelhető mennyezeti lámpa ESTELA LED/36W/230V+RC d.30 cm fehér
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 9570 Ft
- 2026. 04. 26. - 9570 Ft
- 2026. 04. 17. - 9590 Ft
- 2026. 03. 29. - 9570 Ft
- 2026. 03. 22. - 9590 Ft
- 2026. 03. 08. - 9495 Ft
- 2026. 02. 14. - 9550 Ft
- 2026. 01. 25. - 9395 Ft
- 2025. 10. 03. - 9550 Ft
- 2025. 09. 18. - 9815 Ft
- 2026. 05. 01. - 9550 Ft
- 2026. 04. 26. - 9550 Ft
- 2026. 04. 17. - 9590 Ft
- 2026. 03. 29. - 9550 Ft
- 2026. 03. 22. - 9590 Ft
- 2026. 03. 08. - 9440 Ft
- 2026. 02. 14. - 9550 Ft
- 2026. 01. 25. - 9240 Ft
- 2025. 10. 03. - 9550 Ft
- 2025. 09. 18. - 9550 Ft
Termékleírás
Fényerőszabályozható LED mennyezeti lámpa, amely lehetővé teszi a fény színhőmérsékletének változtatását. A lámpa fokozatmentesen szabályozható, a fény színhőmérséklete állítható 3000-6500K között, illetve választhatók előre beállított világítási módok. Falra és mennyezetre egyaránt szerelhető. A távirányító a csomag része.
Specifikációk
| Szín | Fehér |
|---|---|
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 2700 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető távirányítóval/Távirányító |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Series | ESTELA Solight, LARIOS Solight, STMA Solight |
| Gyártó | Solight |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
EGLO 90048 - AMADORA függeszték 3xE27/60W
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1175 - XS3 - Függeszték XSARA 3xE27/60W/230V
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 83404 - Mennyezeti lámpa ELLA 2xE27/60W/230V
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 95689 - LED Mennyezeti lámpa SORRENTA 1 LED/16W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 68397-12 - LED Mennyezeti lámpa MATHILDA LED/12W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 16489/93/P0 - LED Kültéri lámpa MYGARDEN STRATOSPHERE 2xLED/4,5W/230V IP44
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lucide 19600/01/31 - HESTER asztali lámpa 1xGU10/7W/230V fehér
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás










