







Méretek 190 cm, ⌀ 180 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Fonott mikroszál Porfestett rúd Szín Narancssárga Kék Fekete Méretek A napernyő átmérője: 180 cm A napernyő magassága: 190 cm A rúd átmérője: 1,7 cm Kialakítás Könnyen rögzíthető a földbe vagy homokba Összecsukható Stabil Széleskörű felhasználás – tengerparton, kempingben, telken, erkélyen vagy kertben való használatra A napernyő színárnyalata hosszú távú használat és napfény hatására változhat. Kedvezőtlen időjárási körülmények között ne hagyja nyitva a napernyőt. Nagyon erős szél esetén javasoljuk a napernyő összecsukását, hogy elkerülje az esetleges károkat.
| Magasság: | 190 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 180 cm |
| Típus | Középoszlopos |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Termék színe | Narancssárga, Kék |
| Napernyő anyaga | Mikroszál |
| Kialakítás típusa | Központi |
| Elhelyezés | Kerti, Az erkélyre |
| Állvány | Állvány nélkül |
| Súly | 3 kg |

Oldalkaros, középoszlopos, téglalap alakú
Raktáron
Fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Középoszlopos, kerek, fém
Raktáron
196-250 cm, ⌀ 4-350 cm, oldalkaros, középoszlopos
Raktáron
Oldalkaros, kerek, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Oldalkaros, négyzet alakú, fém

280 cm, ⌀ 330 cm, oldalkaros, középoszlopos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron