Ajánljuk
Szürke kárpitozott ALESSIA ágy 90 x 200 cm
Méretek 92×214×100 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 193 919 Ft
- 2025. 11. 19. - 193 919 Ft
- 2025. 07. 30. - 173 417 Ft
Termékleírás
Az ágy anyaga Szövet: Szürke 23. szám Az ágy méretei Szélesség: 214 cm Mélység: 100 cm Magasság: 92 cm Fekvőfelület mérete: 90 x 200 cm Elülső fejlap magassága : 92 cm Oldalsó panel magassága: 47 cm Hátsó fejlap magassága : 50 cm A rács távolsága az oldalsó panel szélétől: 9 cm Lábak magassága 3 cm Felső matrac: 90 x 200 cm Alsó matrac: Hossz: 195 cm Szélesség: 90 cm Magasság: 18 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk A matracok nem az ágy részei Kárpitozott ágyak Tökéletesen ötvözik az eleganciát és a kényelmet, amely luxus és otthonos hangulatot hoz a hálószobájába. Ezek az ágyak a maximális kényelemre lettek tervezve, kiváló minőségű párnázással és finom textíliákkal, amelyek kellemes tapintásúak. A kárpitozott ágyak bármilyen belső térben jól mutatnak sokoldalúságuknak és széles színválasztékuknak köszönhetően. Gyakran praktikus tárolóhelyet tartalmaznak, amit különösen kisebb lakásokban fog értékelni, ahol minden centiméter számít. Könnyen kombinálhatók különböző hálószobai stílusokkal, legyen az modern, skandináv vagy klasszikus design. Csak néhány díszpárnát vagy ágytakarót kell hozzáadnia, és hálószobája a tökéletes pihenő- és regenerációs hellyé válik egy fárasztó nap után.
Méretek
| Szélesség: | 214 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Magasság: | 92 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Szürke |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Szövet anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Típus | Franciaágy, Egyszemélyes ágy |
| Lábmagasság | 3 cm |
| Fekvőfelület felső ágy | 90 x 200 cm |
| Fekvőfelület alsó ágy | 90 x 195 cm |
| Súly | 28 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron







