Ajánljuk
Étkezőszék Marinaleda (szürke szövet). Akció -29%. 1118948
Méretek 101×46×48 cm
19 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 19 900 Ft
- 2025. 11. 23. - 19 900 Ft
- 2025. 07. 25. - 20 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 19 900 Ft
Termékleírás
Anyag: bársony, Szín: sivá, Opierky rúk: Nie
Méretek
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 48 cm |
| Magasság: | 101 cm |
Specifikációk
| Ülőrész anyaga | Szövet |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Anyag: | Bársony |
| Szín: | Sivá |
| Opierky rúk: | Nie |
| Belső stílus: | Modern |
| Korpus színe: | Króm |
| Korpus anyaga: | Fém |
| Szék magassága: | 101cm |
| Szék szélessége: | 46 cm |
| Szék mélysége: | 4,8 cm |
| Ülésmagasság: | 47 cm |
| Típus | Étkezőszékek |
| Kartámaszok | Karfa nélküli |
| Az ülés anyaga | Kárpitozott |
| Hosszúság | 48 cm |
| Tömeg | 5.2 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva







































