

Méretek 112×47×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Montreal Bárszék tökéletes kiegészítője a modern belső tereknek. Párnázott ülőfelülete magas színvonalú kényelmet garantál használójának, míg vastag, bükkfa lábai, stabil és biztos üléspozíciót teszik lehetővé. Remek választás modern étkezőkbe, konyhákba. Elérhető: Sárga színben Teherbírása: 110 kg. Méretek: Magasság: 112 cm Szélesség: 47 cm Mélység: 55 cm Ülésmagasság: 74 cm Összeszerelést igényel. Elérhető: Sárga színben Teherbírása: 110 kg. Méretek: Magasság: 112 cm Szélesség: 47 cm Mélység: 55 cm Ülésmagasság: 74 cm Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 112 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Sárga |
| Gyártó | Mobiliamo |

81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, kárpitozott, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
103×44×45 cm, szett
RaktáronIngyenes szállítás
87×43×40 cm, fém, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Matt, téglalap alakú, klasszikus lábakkal
Raktáron

Fa
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Diófa, fa
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Matt, téglalap alakú, klasszikus lábakkal
Raktáron
Magasfényű, világítással, szekrénnyel
Raktáron
Rugós, táskarugós, puha
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, matt
Raktáron
90×200 cm, hab, puha
Raktáron
Modern stílusú, görgőkkel, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa, (szettek)
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes, matt
Raktáron
Fa, matt, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron