Ajánljuk
Brilagi - LED Csillár láncon COTTAGE 3xE14/40W/230V barna/fehér
21 190 Ft
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 21 190 Ft
- 2026. 03. 31. - 21 190 Ft
- 2026. 03. 04. - 21 990 Ft
- 2025. 11. 18. - 24 490 Ft
- 2025. 11. 07. - 24 489 Ft
- 2025. 07. 19. - 35 990 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 21190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Rusztikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Forma | Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színhőmérséklet | 2200 K |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Foglalat | E14 |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Csillár láncon |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Láncon |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Series | COTTAGE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |








































