Hasonlítsd össze az árakat 15 585 Ft-tól 21 190 Ft-ig 2 webáruházban:
Brilagi - LED fali lámpa CRESTO 2xGU10/10W/230V 20 cm krémszínű
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 15 585 Ft és 21 190 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 21 190 Ft
- 2025. 08. 13. - 21 190 Ft
- 2025. 07. 30. - 23 040 Ft
- 2026. 05. 02. - 21 190 Ft
- 2025. 08. 13. - 21 190 Ft
- 2025. 07. 30. - 21 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 21190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 1612 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Fali lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Ajánljuk

Modern fali lámpa fehér USB-vel és rugalmas karral - Flero
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Kier általános mennyezeti lámpa
Raktáron
Fali lámpa sárgaréz 62 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, fém, műanyag
Raktáron
Fali lámpa rozsdabarna 2 fényű GU10 AR70 IP44 mozgásérzékelővel - Baleno
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Esme falikar
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dizájner bronz fali lámpa 3 égős - Planes
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Skandináv fali lámpa fehér organikus - Plaster
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Eye fali spotlámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Seline dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete fali lámpa 100 cm LED-del - Clockwise
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Cezanne falikar
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Penor fali spotlámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Basalt falba süllyeszthető kültéri lámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Spin LED falikar
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Filomena falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa sárgaréz 41,5 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Haga dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sophia falikar
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Breggo falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Vintage kültéri fali lámpa réz IP44 - Prato
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
Bronz fali lámpa fehér búrával és állítható karral - Ladas Deluxe
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa rozsdabarna színben, LED-del, IP54 mozgásérzékelővel - Esmee
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Aden falikar
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern Süllyesztett Fali Lámpa Fekete 16cm LED-del IP65 - Mert
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Natalie falikar
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Pond LED
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Design fali lámpa fekete 3 fokozatban dimmelhető 2-lámpás - Bummy
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Eye falikar
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Estera
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Hoja dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Felületre szerelhető FRED csillár 3xE27/60W/230V átm. 59 cm bronzszínű
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai tükörvilágítás VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Dimmelhető felületre szerelhető csillár ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K fekete + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás







