Ajánljuk
Kerti hinta Lina 1. Akció -20%. 1042542
Méretek 85×235×152 cm
295 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 295 900 Ft
- 2025. 11. 22. - 295 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 310 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 311 160 Ft
Termékleírás
A kanapé kitöltése: Poliuretán hab + Hullámrugó, Alvófelület: 205 x 120 cm, Lábak műszövet
Méretek
| Szélesség: | 235 cm |
|---|---|
| Mélység: | 152 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Sarok típus | Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Alvófelület: | 205 x 120 cm |
| Lábak | Műszövet |
| Belső keret: | Fa + forgácslap |
| Csomag 1 mérete: | 155x90x65cm / 30kg |
| Csomag 2 mérete: | 155x95x80cm / 40kg |
| Alak | Sarok |
| Anyag | Textil |
| Lebomlás | Széthúzható |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Oldal | Jobbos |
| Hosszúság | 152 cm |
| Tömeg | 70 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva








