Ajánljuk
Franciaágy 140 cm Tebsano (világoskék) (ágyráccsal és matraccal) (tárolóhellyel). 1104203
Méretek 112×143×206 cm
264 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 264 900 Ft
- 2025. 11. 22. - 264 900 Ft
- 2025. 10. 10. - 278 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 298 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 279 900 Ft
Méretek
| Szélesség: | 143 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
| Magasság: | 112 cm |
Specifikációk
| Tárolóhellyel | Igen |
|---|---|
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Szín | Kék |
| Paraméter | 200 x 140 cm |
| Típus | Franciaágyak, Kontinentális |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal és matraccal |
| Hosszúság | 206 cm |
| Tömeg | 120 kg |
| Gyártó | Mirjan |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva







































