Ajánljuk
Regál Tortula (tölgy + fehér). Akció -23%. 1102613
Méretek 180×33×29 cm
56 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 56 900 Ft
- 2025. 11. 24. - 56 900 Ft
- 2025. 10. 10. - 59 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 49 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 59 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 59 590 Ft
Termékleírás
Anyag: 100% melamin deszka , Vastagság: 1,8 cm
Méretek
| Szélesség: | 33 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 180 cm |
Specifikációk
| Felület | Matt |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Vastagság: | 1,8 cm |
| Típus | Sarok |
| Polcok és ajtók | Polcrendszerek |
| Hosszúság | 29.5 cm |
| Tömeg | 19 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva































