Ajánljuk
Zsámoly Alphard (Miu 2049). 1060689
Méretek 42×67×106 cm
95 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 95 900 Ft
- 2025. 11. 24. - 95 900 Ft
- 2025. 10. 10. - 100 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 107 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 100 900 Ft
Termékleírás
Változat: fa keret, filc, 9 cm vastag T-2844 habszivacs, fújtató, tárolóhely nélkül, fém lábak króm színben
Méretek
| Szélesség: | 67 cm |
|---|---|
| Mélység: | 106 cm |
| Magasság: | 42 cm |
Specifikációk
| Tárolóhellyel | Igen |
|---|---|
| Lábak | Lábakkal |
| Szín | Zöld |
| Hosszúság | 106 cm |
| Tömeg | 20.5 kg |
| Gyártó | Mirjan |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva








