Ajánljuk
Sarok ülőgarnitúra Dante (B) (Matana 17 + Evo 27). 1060406
Méretek 76×280×160 cm
416 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 416 900 Ft
- 2025. 11. 22. - 416 900 Ft
- 2025. 10. 10. - 438 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 468 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 438 900 Ft
Termékleírás
Fekvőfelület: 227x129cm, Sarok kialakítása: Bal
Méretek
| Szélesség: | 280 cm |
|---|---|
| Mélység: | 160 cm |
| Magasság: | 76 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Sarok típus | Balos |
| Szín | Bézs |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Fekvőfelület: | 227x129cm |
| Sarok kialakítása: | Bal |
| Alak | U-alakú |
| Anyag | Textil |
| Lebomlás | Széthúzható |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Oldal | Balos |
| Hosszúság | 160 cm |
| Tömeg | 124.5 kg |
| Gyártó | Mirjan |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva











