Ajánljuk
Nincs raktáron
Sarokkanapé Madeira (grafit) (J). Akció -21%. 1071463
Méretek 80×280×205 cm
540 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 540 900 Ft
- 2026. 03. 13. - 540 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 515 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 515 670 Ft
Termékleírás
Stílus: modern, Anyag: kanapé váz: tömörfa és forgácslap, Ülés: bonell rugó és hab T 30
Méretek
| Szélesség: | 280 cm |
|---|---|
| Mélység: | 205 cm |
| Magasság: | 80 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Stílus: | Modern |
| Kanapé típusa | L alakú |
| Csomagok száma: | 2 |
| Alak | Sarok |
| Anyag | Textil |
| Lebomlás | Széthúzható |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Oldal | Jobbos |
| Hosszúság | 205 cm |
| Tömeg | 151.9 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva

