



Méretek 84×160×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag: laminált DTD, Maximális Polcok teherbírása:
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Típus | Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Fenyő, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Elrendezés | Fiókokkal és ajtókkal |
| Csatlakozók száma | 1 - 3 fiókos |
| Intézés | 3-részes |
| Hosszúság | 45 cm |
| Tömeg | 60.9 kg |
| Gyártó | Zondo |

Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fiókos, tölgyfa, lábakkal

Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, lábakkal, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábakkal, rusztikus, ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva