Ajánljuk
Nappali bútorsor Rokara komóddal (fehér + világos beton) (LED világítás). 1058257
Méretek 190×270×43 cm
280 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 280 900 Ft
- 2025. 10. 10. - 280 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 300 900 Ft
- 2025. 07. 11. - 280 900 Ft
Termékleírás
Magas vitrin: magasság: 190 cm, szélesség: 75 cm, mélység: 34 cm,, Polc: magasság: 21 cm, szélesség: 140 cm, mélység: 19 cm,, Alacsony vitrin: magasság: 117 cm, szélesség: 75 cm, mélység: 34 cm
Méretek
| Szélesség: | 270 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Világítással | Igen |
| Üvegezett | Igen |
| Könyvespolccal | Igen |
| Szekrénnyel | Igen |
| Elhelyezés | Szabadon álló |
| Szín | Szürke |
| Világítás | Világítással az árban |
| Típus | Modern |
| Hosszúság | 43 cm |
| Tömeg | 151.26 kg |
| Gyártó | Mirjan |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva










