Ajánljuk
Bud Velvet dönthető kanapé, háromüléses, barna
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 386 690 Ft
- 2025. 07. 07. - 386 690 Ft
Termékleírás
Bud Velvet dönthető kanapé, háromülésesEz a Bud Velvet dönthető kanapé ideális választás, ha kényelmes és elegáns ülőgarnitúrát keres otthonába. Kiváló minőségű fa és fém vázzal rendelkezik, ami biztosítja a tartósságot és stabilitást. A bársonyos, szövet kárpitozás extra puhaságot és eleganciát kölcsönöz, így garantált a pihenés és a relaxáció élménye.A kanapé háromüléses kialakítása bővíthető, így könnyedén igazítható a nappali méreteihez és igényeihez. Kényelmes dönthető háttámlája támogatja a testet, hogy kellemesebbé tegye a pihenést. Emellett 450 kg teherbírásával megbízható és tartós megoldás hosszú távra.Főbb jellemzők Méret: hossz 193 cm, mélység 94 cm, magasság 101 cm Ülésmélység: 54 cm, ülésmagasság: 48 cm Váz anyaga: fa és fém Bővíthető, háromüléses kanapé Kárpitozás: bársony és szövet Háttámla magassága: 53 cm Teherbírás: 450 kg 5 év garanciaVálassza a Bud Velvet dönthető kanapét, ha egy időtálló, kényelmes és esztétikus bútordarabot szeretne, amely a nappalija kedvenc pontjává válik.
Specifikációk
| Váz anyaga | Fa |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Magas |
| Funkció | Állítható |
| Garancia | 5 év |
| Teherbírás | 450 kg |
| Hossz | 193 cm |
| A váz anyaga | Fém |
| Az alap anyaga | Fa |
| Az ülésmélység | Fém |
| Bővíthető | 54 cm |
| Kanapé típusa | Igen |
| Kárpitos anyag | Kétüléses |
| Ülésmagasság | Szövet |
| Súly | Bársony |
A(z) rauman.hu webáruház legjobb termékei

Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
185×90×40 cm
Raktáron
Amalia étkezőszék, fekete / ezüst
97×60×42 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Jaxon dohányzóasztal, sötét dió
50×60 cm, kerek, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Regina állvány akasztó, wenge
185×38 cm, álló, fa
Raktáron
Madras étkezőasztal, átlátszó / ezüst
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Yolanda dohányzóasztal, átlátszó / fekete
Üveg, modern stílusú, gurulós
Raktáron
Lima cipőtartó, sonoma tölgy
45×32 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Justin étkezőszék, bézs / dió
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Ingenio dohányzóasztal, artisan tölgy / fekete
55×100 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Házszám "2", RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Fém szekrény, 90 x 45 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Paola dohányzóasztal, márvány / arany
Kerek, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Caro étkezőszék, krém / bükkfa
96×58×42 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Acél padlórács 40 x 100 x 3 cm, ezüst
Raktáron
Swansea dohányzóasztal, márvány / arany
Üveg, modern stílusú, márvány
Raktáron
Pendle íróasztal, artisan tölgy / grafit
85×124 cm, sarok, számítógépes
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lima III magas polcos szekrény, fehér / sonoma tölgy
Polcos, modern stílusú, magasfényű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Közepes szekrény SimpleOffice 80 x 40 x 120 cm, cseresznye
120×80×40 cm, cseresznyefa, görgős
Raktáron













