




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Zöld fürdőszobai kilépő 50x120 cm Ricochet – douceur d'intérieur
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Típus | Fürdőszoba kilépők |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Szín | Zöld |
| Anyag szerkezete | Puha/hajlékony |
| Származási hely | CN |
| Anyag | Textil |
| Vastagság | 1 cm |
| Forma | Szögletes |
| Rendeltetés | Fürdőszobába |
| Súly | 0.51 kg |
| Hosszúság | 120 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Ricochet |
| Minta | Egyszínű/strukturális |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 730 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Mosható |
| Ápolás | Szárítógépbe nem alkalmas/mosás 30°C-on/nem vasalható |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Douceur d'intérieur |
Felhasználói értékelések
Elégedett vagyok, a alátét kényelmes és jól néz ki. Remélem, hogy a mosást is kibírja.

39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
163×185×110 cm, 3 személyes, fém
Raktáron