





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is irányítható. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K - 6500K. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Szabálytalan |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 55 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 260 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 55 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 55 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3700 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Series | CIRCLE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron

Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás