







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED csillár zsinóron, távirányítóval. Fokozatmentesen szabályozható a fényerő és a fény színe. Emlékező funkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg nem módosítja azokat. Éjszakai mód - tompított fényt biztosít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Szürke |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3200 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 220 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | SLEEKLINE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Dimmelhető, kerek, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, kerek
Ingyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Kiszállítás 2 hét múlva
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállításLED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, kerek, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, műanyag
Raktáron
Dimmelhető, kerek, skandináv stílusú
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás