



Méretek 150×40×19 cm
A Barkin White könyvespolc tisztaságot és időtálló eleganciát visz az Ön otthonába. Minimalista kialakításának és fehér színének köszönhetően jól illeszkedik a nappaliba, a dolgozószobába és az irodába, ahol modern és egyben hangulatos hatást kelt.A nyitott polcok elegendő helyet biztosítanak könyvek, dekorációk és praktikus kiegészítők számára . Segítenek rendet tartani, és egyben stílusosan rendezett teret hoznak létre, amely felélénkíti az egész szobát.18 mm vast, melaminnal bevont, strapatt faforgácslapból készült, ami biztosítja a szilárdságot és a hosszú élettartamot. A nagyobb biztonság érdekében a könyvespolc falhoz rögzíthető.Paraméterek és specifikációk anyag: melaminbevonatú forgácslap vastagság: 18 mm szélesség: 40 cm magasság: 150 cm mélység: 19,6 cm szín: fehér
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 19 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Lapraszerelt | Igen |
| Súly | 10,67 kg |
| Származási hely | Made in Türkiye |
| Teherbíróképesség | 20 kg |
| Gyártó | Hanah Home |

18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron