







Méretek 105×60×120 cm
Válassz 2 üzlet közül 81 932 Ft és 125 000 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 21 534 Ft.
Árelőzmények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bárasztal tölgyfa dekorral 60x120 cm Barlow – Actona
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 105 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
|---|---|
| Alak | Négyszög |
| Származási hely | MY |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Forma | Szögletes |
| Lábak magassága | 96.7 cm |
| Terhelhetőség | 20 kg |
| Súly | 20 kg |
| Hosszúság | 120 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör kaucsukfa |
| Felületkezelés | Furnér/lakkozás |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Tölgyfa/matt |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Actona |

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kerek
Raktáron
Tölgyfa, sonoma tölgyfa, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Laminált, fém
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Tölgyfa, sonoma tölgyfa, laminált
Raktáron
Fa, négyszögletes
Raktáron
Rusztikus, laminált, fém
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fa, fém
Raktáron
Fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, laminált, fém
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Laminált
Raktáron
Kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, laminált, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, laminált, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, laminált, fém
Raktáron
Fa, modern stílusú, laminált
Raktáron
Fa, modern stílusú, laminált
Raktáron
Kerek, laminált, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém
Raktáron
Fa, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Kerek, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kerek, modern stílusú
Raktáron
Fa, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, laminált
Raktáron
Rusztikus, laminált
Raktáron
Kerek, laminált, fém
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Kerek, műanyag
Raktáron
180×200 cm
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Porcelán
Raktáron
18×26 cm, fém
Raktáron

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
9×10 cm, téglalap alakú
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron