Ajánljuk
Fehér LED mennyezeti lámpa 21x21 cm FUEVA 5 – EGLO
11 030 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 11 030 Ft
- 2026. 04. 19. - 11 030 Ft
- 2026. 01. 23. - 10 957 Ft
- 2026. 01. 16. - 11 214 Ft
- 2025. 11. 28. - 12 650 Ft
- 2025. 11. 22. - 10 957 Ft
- 2025. 11. 07. - 11 601 Ft
- 2025. 10. 13. - 12 890 Ft
- 2025. 10. 10. - 11 085 Ft
- 2025. 07. 30. - 12 890 Ft
- 2025. 07. 25. - 11 085 Ft
- 2025. 07. 15. - 12 890 Ft
- 2025. 07. 11. - 11 085 Ft
- 2025. 06. 26. - 12 890 Ft
- 2025. 06. 20. - 10 699 Ft
- 2025. 06. 10. - 12 890 Ft
- 2025. 06. 06. - 11 085 Ft
- 2025. 05. 27. - 12 890 Ft
- 2025. 05. 23. - 11 085 Ft
- 2025. 05. 22. - 12 890 Ft
- 2025. 05. 20. - 14 490 Ft
- 2025. 05. 19. - 12 317 Ft
- 2025. 05. 19. - 12 751 Ft
- 2025. 05. 18. - 12 317 Ft
- 2025. 05. 18. - 12 751 Ft
- 2025. 05. 18. - 12 317 Ft
- 2025. 05. 17. - 12 751 Ft
- 2025. 05. 17. - 12 317 Ft
- 2025. 05. 17. - 12 751 Ft
- 2025. 05. 16. - 12 317 Ft
- 2025. 05. 16. - 12 751 Ft
- 2025. 04. 30. - 14 490 Ft
- 2025. 04. 25. - 12 317 Ft
- 2025. 04. 23. - 14 490 Ft
- 2025. 04. 15. - 17 590 Ft
- 2025. 04. 10. - 15 127 Ft
- 2025. 04. 08. - 17 590 Ft
- 2025. 04. 03. - 16 690 Ft
Termékleírás
Fehér LED mennyezeti lámpa 21x21 cm FUEVA 5 – EGLO
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Fehér |
| Szerelési útmutató | Szakszerű telepítést igényel |
| Származási hely | CN |
| Anyag | Műanyag/fém |
| Energiafogyasztás | 17 W |
| Típus | LED |
| Súly | 0.617 kg |
| Hosszúság | 21 cm |
| Izzó jellemzői | Semleges (hőmérséklet) |
| Izzók mellékelve | Beépített |
| Tápegység | Véglegesen beépített |
| Energiaosztály | E |
| Kollekció | FUEVA 5 |
| Stílus | Modern |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Lámpabúra anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Gyártó | EGLO |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5290 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
17 710 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
12 580 Ft13 839 Ft
Ezüstszínű univerzális sarok zuhanyfüggönyrúd, ø 2 cm - Wenko
Fali
Raktáron
38 030 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
85 990 Ft99 990 Ft
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
8290 Ft9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
13 020 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
11 321 Ft13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
34 042 Ft40 049 Ft
Obi fekete falilámpa, ø 15 cm - SULION
Modern stílusú, skandináv stílusú

33 030 Ft
Zöld függőlámpa üveg búrával ø 22 cm Adar – Bloomingville
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
17 890 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
25 057 Ft29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
6349 Ft7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
27 080 Ft29 199 Ft
Fekete mennyezeti lámpa 64x64 cm Flower – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4500 Ft6929 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként
































