





















Méretek 78×90-100×90-100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Modern és funkcionális - ötvözi az esztétikát a praktikummal. ✔️ Kerek lap - kényelmesebb használatot és időtöltést biztosít a közös étkezések során. ✔️ Bővíthető funkció - lehetővé teszi az asztal egyszerű bővítését nagyobb létszám esetén. ✔️ Szilárd szerkezet - az acélból készült stabil lábak hosszú évekig biztosítják a tartósságot. ✔️ Sokoldalúság - a mindennapi használatra és a különleges alkalmakra is egyaránt ideális.
| Szélesség: | 90-100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90-100 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Bézs |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb, X alakú |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | ❶ 1 db x 55 cm (külön tárolt), ❷ 2 db x 50 cm (külön tárolt) |
| Asztallap formája | Kerek |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | ❶ 41,6 kg | ❷ 52,2 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 90 cm, kerek, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban

76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, modern stílusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, modern stílusú